warsztaty

Pracownia „RYNEK SZTUKI” w Opolu oferuje Kursy Malarstwa i Rysunku dla Dorosłych i Dzieci. Jest to nowa artystyczna przestrzeń DLA WSZYSTKICH, ale przede wszystkim dla tych, którzy myślą, że nie mają talentu. Tutaj każdy przekona się, że może namalować oryginalny obraz olejny i akrylowy na płótnie i nie jest to umiejętność zarezerwowana wyłącznie dla wąskiej grupy artystów. W pracowni można rozwijać swoje malarskie i rysunkowe pasje. Jest to idealne miejsce dla potrzebujących relaksu po długim dniu pracy czy poszukujących nowych artystycznych doświadczeń.  Można również przyjść z przyjaciółmi i wspólnie malować, zorganizować firmowe warsztaty integracyjne czy urodzinowe

Pracownia Rynek Sztuki to Galeria Sztuki otwarta dla WSZYSTKICH, którzy CHCĄ coś zmienić w swoim życiu. Każdy z naszą pomocą namaluje własnoręcznie artystyczny obraz i z pewnością będzie zadowolony! Tu jest tylko DOBRA ENERGIA i nie ma stresu! Twój wiek nie ma ŻADNEGO znaczenia.

Zapytaj o Kursy Malarstwa dla Dorosłych i Dzieci, Warsztaty Artystyczne, Kursy przygotowawcze do Liceum Plastycznego, Kursy przygotowawcze na ASP i Zapisz się już Dzisiaj!

 

https://www.facebook.com/pg/pracowniaryneksztuki/posts/