Kompozycja Wodna

Obraz Kompozycja Wodna   wymiary: 60cmx80cm

Ta kompozycja to nieco abstrakcyjna forma przedstawiania natury. Dzięki różnym strukturom i kształtom za każdym razem pozwala na nowo delektować się subtelnym pięknem oraz odkrywać wciąż kolejne detale.

Na pierwszy plan obrazu wysuwają się intensywnie zielone i żółte akcenty roślin wodnych. Wyglądają jak wyłaniający się ażurowy wzór czysto kobaltowego tła. Zauważalny jest też pewien dynamizm ruchu wody i kołyszących się roślin muskanych delikatnym wiatrem.

Taki obraz olejny będzie wyjątkową ozdobą w każdym pomieszczeniu, nadając mu przyjaznego i naturalnego charakteru.

Obraz pasuje do wystrojów śródziemnomorskich, do stylu boho i vintage oraz stylu skandynawskiego.   

 

TEMAT: abstrakcja, natura

STYL: abstrakcjonizm, ekspresjonizm

MEDIA: farby olejne, płótno lniane, zawerniksowany

WYMIARY: 60cm x 80cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.