Koniec Lata

"Koniec Lata", wymiary: 70cmx100cm

SPRZEDANY; Choć ten konkretny obraz nie jest już dostępny, zachęcamy do rozważenia możliwości zamówienia dzieła sztuki stworzonego specjalnie pod Twoje wyjątkowe preferencje. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ

Obraz olejny "Koniec Lata" w artystyczny i nieco nieoczywisty sposób ukazuje pole po zakończonych żniwach. To wyjątkowa wizja końca sezonu letniego, która pozwala zatrzymać się na chwilę i podziwiać oryginalny pejzaż.

Na pierwszym planie obrazu widać wyraźnie pole ścierniska. Łodygi zbóż, które pozostały po żniwach, wydają się ukłonić słońcu, które świeci na tytułowy "koniec lata". To, jak kolorowe zapałki, tworzy artystyczną scenerię na polu. Środek obrazu prezentuje bardziej regularny układ pionowych kształtów, podczas gdy na dalszym planie linie stają się bardziej rozmazane. Charakterystyczną cechą dla całego obrazu są wyraźne, proste ruchy pędzla, które oddają naturę ścierniska. W oddali, u samej góry obrazu, można zobaczyć niebo i małe, rozmyte plamki, które wydają się być zwiniętymi snopkami zboża.

Olejny obraz "Koniec Lata" to nic innego jak zatrzymanie chwili na skraju lata w komfortowym wnętrzu. Obraz dominuje intensywny kolor żółty, a na pierwszym planie oraz w tle pojawiają się subtelne odcienie czerwieni z granatowymi akcentami. Mimo tytułu, obraz emanuje ciepłem i słonecznym urokiem, dodając wnętrzom przytulności. W aranżacji można wykorzystać różne odcienie żółci, zestawiając je z czerwienią i niebieskimi dodatkami.

To idealny obraz olejny do wiejskiego domku, a sceneria pola po żniwach stanowi doskonały motyw do wnętrz klasycznych i rustykalnych. Jednak dzięki artystycznemu podejściu do tematu, ten obraz sprawdzi się również w nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach. Przewaga ciepłych, pastelowych kolorów pasuje zarówno do stylu skandynawskiego, jak i śródziemnomorskiego, boho i vintage.

TEMAT: pejzaż, natura

STYL: nowoczesny, abstrakcjonizm, rustykalny

 

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.