Las I

Obraz Las I   wymiary: 80cmx80cm, obraz olejny

Ten obraz to ekspresyjnie malowana wizja lasu. Mimo lekko abstrakcyjnej formy zachowany jest rytm i harmonia przedstawienia.  Mnogość elementów oraz kolorów przyciąga uwagę i pozwala za każdym razem odkrywać nowe szczegóły. Pozornie niedbale rzucone i nierówne plamy kolorów nadają kompozycji oryginalności. Wszystko razem tworzy przepiękną zharmonizowaną paletę kolorów. 

Kolorystyka pasuje do stylu skandynawskiego, ale także śródziemnomorskiego, boho oraz vintage. Będzie to mocne przełamanie we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych.    

 

TEMAT: abstrakcja, pejzaż, natura

STYL: abstrakcjonizm, ekspresjonizm, nowoczesny

MEDIA: farby olejne, płótno, zawerniksowany, w ramach (gotowy do zawieszenia)

WYMIARY: 80cm x 80cm , w ramach 85,5cm x 85,5cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.