Niebieskie Drzewo

Obraz Niebieskie Drzewo   wymiary: 70cmx100cm, obraz olejny

Obraz ten to zbliżenie natury drzewa, jego bogactwa i tajemniczości.

Jasny pień drzewa na granatowym tle oraz poprzeplatane ze sobą liście tworzą jeden wielki niekończący się bukiet.  Dominuje paleta chłodnych błękitów, bieli i jasnych szarości.  Ciekawym akcentem ożywiającym stonowaną kolorystykę obrazu są pomarańczowe elementy wychodzące spomiędzy liści. Ten obraz olejny emanuje ekspresją, wyrazistością i głębią. Wnosi do wnętrz wyjątkowy klimat pełen tajemnicy. 

Jest to z pewnością propozycja do wystroju industrialnego, gdzie świetnie skomponuje się z modnym betonem na ścianie. Obraz olejny w tej kolorystyce sprawdzi się także w stylu skandynawskim, hampton i boho.     

 

TEMAT: natura, drzewa

STYL: ekspresjonizm

MEDIA: farby olejne, płótno, zawerniksowany

WYMIARY: 70cm x 100cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.