Pień i Słońce

Obraz Pień i Słońce   wymiary: 70cmx100cm

Obraz olejny „Pień i Słońce” prezentuje nowoczesną formę, gdzie słońce przedstawione jest w dość nieoczywisty sposób. Strukturalnie kładziona farba tworzy formy, które wyglądają jak swoiste schody, stopnie do słońca. Ciemno czerwony kolor wylewający się z wnętrza pnia symbolizuje ranę zadawaną naturze przez człowieka. Nadaje to całości efektu mocnej głębi i wyrazistości. Okrągła klamra stanowi ciekawe zamknięcie kompozycji.

Olejny obraz „Pień i Słońce” to idealna propozycja do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. Świetnie sprawdzi się w otoczeniu popularnego stylu industrialnego z modnymi elementami z betonu.  Zapytaj o możliwość zakupu ...

TEMAT: abstrakcja

STYL: nowoczesny, ekspresjonizm, abstrakcjonizm

MEDIA: farby olejne, płótno lniane, weniksowany

WYMIARY: 70cm x 100cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.