Rajski Ptak

Obraz Rajski Ptak   wymiary: 50cmx70cm

Zamierzeniem było stworzenie interesującej kompozycja przez uchwycenie ciekawego fragmentu kwiatu. Ciemnoszare tło mocno kontrastuje z żywą, ciepłą kolorystyką kwiatostanu. Wyłania się on niczym kolorowy pióropusz. Obraz malowany jest ekspresyjnie, ale raczej  gładko oddając w ten sposób delikatność płatków.

Obraz staje się zaproszeniem do użycia wyobraźni, indywidualnej interpretacji i spojrzenia na naturę oczami artysty.

Taki obraz olejny pasuje do modnego stylu industrialnego, z popularnymi elementami z betonu i jasnej stali. Odnajdzie się równie dobrze w stylu skandynawskim, śródziemnomorskim, boho oraz vintage. 

 

TEMAT: kwiaty

STYL: abstrakcjonizm, ekspresjonizm

MEDIA: farby olejne, płótno, zawerniksowany

WYMIARY: 50cm x 70cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.