Słońce Nigdy Nie Zachodzi

"Obraz Słońce nigdy nie zachodzi" wymiary: 70cmx100cm, obraz olejny

"Słońce nigdy nie zachodzi" przenosi nas w świat pełen abstrakcyjnych drzew, które dumnie wznoszą się w górę, otaczając słońce. To niezwykłe dzieło malarskie, które zachwyca ekspresją i bogactwem barw.

Czerwone korony drzew przypominają płomienie, które otaczają słońce i nadają temu obrazowi niezwykłego charakteru. Słońce delikatnie ukrywa się za drzewami, ale nigdy nie zachodzi, co nadaje obrazowi niezwykłego nastroju.

Ta propozycja doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami. Temat abstrakcyjny i pejzażowy łączy się tu z elementami abstrakcjonizmu i ekspresjonizmu, co tworzy wyjątkową kompozycję. "Słońce nigdy nie zachodzi" to nie tylko dzieło sztuki, to historia pełna ekspresji i piękna, która ozdobi każde wnętrze.   

TEMAT: abstrakcja, pejzaż, drzewa

STYL: abstrakcjonizm, ekspresjonizm, nowoczesny

MEDIA: farby olejne, płótno lniane, zawerniksowany

WYMIARY: 70cm x 100cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.