Słońce w Liściu Palmy

Obraz Słońce w Liściu Palmy   wymiary: 80cmx80cm, obraz olejny

Obraz olejny „Słońce w Liściu Palmy” to w dużym skrócie portret liścia, który przypomina promienie słońca. Bardzo widoczna jest tu gra światłocienia. Słońce zamknięte w liściu to również uchwycenie i zatrzymanie ciepła oraz refleksów światła słonecznego. Mocno cieniowane, niebieskie i zielone promienie tworzą niezwykły wachlarz. Pewne przełamanie kompozycji wprowadza tu lewa, górna część obrazu, gdzie na morelowym tłe pojawia się forma skrzyżowanych listków.

Przeplatające się ciemniejsze zielenie szmaragdowe i malachitowe oraz jaśniejsze odcienie zieleni tworzą niezwykłą ferię barw. Jasne refleksy słońca dodatkowo rozświetlają ten olejny obraz.

W minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach będzie zdecydowanym przełamaniem prostoty formy. 

 

TEMAT: natura, abstrakcja

STYL: ekspresjonizm, abstrakcjonizm

MEDIA: farby olejne, płótno, zawerniksowany

WYMIATY: 80cm x 80cm 

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.