Staw

Obraz Staw   wymiary: 60cmx80cm, obraz olejny

Obraz "Staw" to błękitna kompozycja z elementami natury. Przetarcia i cieniowania w tle sprawiają wrażenie naturalnego odbijania się roślin w wodzie i jej subtelnego ruchu pod wpływem wiatru. Sposób malowania i żywa kolorystyka  traw nadaje ekspresji i dynamizmu obrazowi. Wszystko to w połączeniu z czystym niebieskim tłem tworzy wyjątkową  kompozycję.

Obraz wnosi do wnętrz powiew natury i sielskie klimaty, sprzyjając wypoczynkowi, relaksowi oraz wyciszeniu.

Olejny obraz o takich barwach idealnie komponuje ze stylem śródziemnomorskim, skandynawskim, hampton i prowansalskim, może być delikatnym dodatkiem do wyrazistego stylu boho i vintage. 

 Zapytaj o możliwość zakupu ...

TEMAT: pejzaż, woda

STYL: ekspresjonizm, abstrakcjonizm 

MEDIA: farby olejne, płótno, zawerniksowany

WYMIATY: 60cm x 80cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.