Zachować Ziemię

Obraz Zachować Ziemię   wymiary: 150 cm x150 cm

NIEDOSTĘPNY, KOLEKCJA PRYWATNA

Przekaz obrazu to miłość i szacunek do natury, Ziemi i Słońca. Obraz jest pewnego rodzaju zatrzymaniem się nad tym, dlaczego warto okazywać wdzięczność i czystą miłość do otaczającego świata.

Na pierwszym planie od razu zwraca uwagę centralne ujęcie złotego słońca i mocno zaakcentowanych liści.

Tło to delikatne, lekko abstrakcyjne motywy roślinne przypominające zarysy drzew. Przepiękne cieniowania na liściach od błękitów, głębokich granatów, poprzez turkusy i zielenie układają się w wachlarze sięgające słońca. Robi to niesamowite wrażenie oraz skłania do chwili zadumy i refleksji nad otaczającą nas naturą .  Zapytaj o możliwość zamówienia ...

TEMAT: abstrakcja

STYL: ekspresjonizm, nowoczesny

MEDIA: farby olejne, płótno, płatki szlagmetalu, zawerniksowany

WYMIARY: 150cm x 150cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.