Zielona Wyspa

Obraz Zielona Wyspa   wymiary: 40cmx50cm , obraz akrylowy

Jest to pejzaż, ale nie ma tu klasycznego ujęcia nieba nad horyzontem a jedynie jego odbicie. 

Na pierwszym planie obrazu jawi się jasna tafla wody z dwiema plamami zieleni, pełnymi żółtych i różowych akcentów kwiatowych.  Zielona Wyspa pojawia się na obrazie jedynie u góry jako niewielki fragment przy lini brzegowej. Ten nastrojowy obraz pełen jest odcieni zieleni i barw natury. Kolorystyka obrazu sprzyja relaksowi, wyciszeniu.

Jest to świetna propozycja do wystroju wnętrz w stylu rustykalnym, boho i vintage.   Zapytaj o możliwość zakupu ...

TEMAT: pejzaż, 

STYL: ekspresjonizm, 

MEDIA: farby akrylowe, płótno, zawerniksowany

WYMIARY: 40cm x 50cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.