Złote Liście

Obraz Złote Liście   wymiary: 50cmx50cm, obraz olejny

Żółty kwiat został tu ukazany raczej w sposób realistyczny, ale całość zaprezentowana jest w nowatorskiej formie. Dosyć mocnym akcentem na obrazie olejnym jest czerwona kolba kwiatu, nieśmiało wyłaniająca się spośród kielicha rozchylonych liści. Żywa kolorystyka oraz sposób nakładania farby sprawiają, że obraz urzeka swoją ekspresją. Dominują czyste kolory, które podkreślają świetlistość i ciepło bijące od obrazu. 

Olejny obraz „Złote Liście” dzięki ciepłej kolorystyce pasuje do aranżacji klasycznych, w tym rustykalnych. Prostota formy sprawdzi się też w trendach bardziej nowoczesnych.    

 

TEMAT: natura, kwiaty

STYL: ekspresjonizm, nowoczesny

MEDIA: farby olejne, płótno, zawerniksowany

WYMIARY: 50cm x 50cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.