A Potem Przychodzi Wiosna

Obraz  A Potem Przychodzi Wiosna   wymiary: 70cmx100cm

Ten obraz wiosny to wyjątkowo dekoracyjna kompozycja kwiatowa. Poziomy podział symbolizuje odchodzenie zimy i pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny. Na pierwszym planie dumnie prezentują się fiolety pąków i zieleń młodych listków przebijających śnieżną powłokę. Obraz to marzenia i nadzieja na szybkie przyjście ciepłych dni.

Kolorystyka idealnie pasuje do białych ścian i drewnianych elementów z dębu bielonego.

Ten olejny obraz idealnie wpasuje się we wnętrza nowoczesne jak i klasyczne.  Brąz i biel  szczególnie dobrze korespondują ze stylem rustykalnym, skandynawskiego, vintage oraz art deco.    Zapytaj o możliwość zakupu ...

TEMAT: pejzaż, kwiaty

STYL: ekspresjonizm, realistyczny,

MEDIA: farby olejne, płótno, werniksowany

WYMIARY: 70cm x 100cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.