Drzewo, które Stało się Górą

Obraz „Drzewo, które stało się górą”: Olej na płótnie, wymiary: 70cmx90cm

Jest to symboliczna wizja drzewa a raczej tego co po nim pozostało. Obraz kryje w sobie pewną magiczną opowieść o złamanym pniu drzewa przez siły natury. Pozostałość przybrała najpierw formę góry drzewnej, aby na nowo rozkwitać.

Akcenty pomarańczu i zieleni to bardzo żywe plamy, które sugerują początek nowego życia na symbolicznej górze.  Krótkie ekspresyjne pociągnięcia pędzla i impasty farby kontrastują z gładko malowanym szmaragdowym tłem.

Zarówno temat jak i kolorystyka sprzyja kontemplacji i relaksowi.

Ten duży olejny obraz świetnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze.   Swoją pozytywną zieloną energię wniesie do współczesnego domu.

TEMAT: abstrakcja, natura

STYL: ekspresjonizm, nowoczesny, abstrakcjonizm

MEDIA: farby olejne, płótno lniane, zawerniksowany

WYMIARY: 70cm x 90cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.