Las II

Obraz "Las II",  wymiary: 46cmx61cm, obraz olejny

"Las II" to fascynująca podróż w głąb natury, uchwycona w technice olejnej. To malowidło zachwyca bogactwem struktur, wyrazistymi impastami oraz grą perspektywy i głębi podkreślonej głębokimi kolorami.

Różnorodne struktury, układające się niczym kolejne warstwy trójwymiarowej przestrzeni, wciągają obserwatora w głąb lasu. Poziome impasty stanowią wyraźny kontrast wobec długich, pionowych pociągnięć pędzla, tworząc przy tym fascynujący rytm.

Olejny obraz "Las II" to doskonała propozycja do nowoczesnych wnętrz, zwłaszcza tych w stylu minimalistycznym. To również idealny wybór dla miłośników stylu industrialnego, gdzie surowość i wyrazistość malowidła idealnie wpisują się w estetykę. 

TEMAT: abstrakcja, pejzaż

STYL: nowoczesny, abstrakcjonizm, ekspresjonizm

MEDIA: farby olejne, płótno lniane, zawerniksowany

WYMIARY: 46cm x 61cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.