Pole Rzepaku

Obraz Pole Rzepaku,  wymiary: 80cmx120cm, obraz olejny

SPRZEDANY

Obraz przyciąga uwagę ciekawą perspektywą struktur uzyskanych przez impastowe nałożenie farby przy użyciu szpachelki. Wygląda jak kwiatowy żółty dywan rozłożony na pagórkach. przepleciony nitkami fioletu i zieleni. Na pierwszym planie kształty rzepaku są bardziej widoczne. Na drugim zarysy kwiatów powoli się zacierają, a trzeci plan to już gładki, żółty łan widoczny w oddali. Na samej górze jawią się z daleka zielone pola i fragment nieba. Tak sielski obrazek sprzyja wypoczynkowi oraz zatrzymaniu się na chwili refleksji.

Olejny obraz „Pole Rzepaku” to idealna dekoracja do wiejskiego domku, do wnętrz klasycznych i rustykalnych. Pasuje do stylu prowansalskiego i skandynawskiego.    Zapytaj o możliwość zamówienia ...

TEMAT: pejzaż, kwiaty, pola

STYL: ekspresjonizm

MEDIA: farby olejne, płótno, zawerniksowany

WYMIARY: 80cm x 120cm

SYGNOWANY

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

 • Artystyczne Wydruki

  Estetyka, harmonia i kolor to najważniejsze elementy dobrego wnętrza. Unikatowy klimat domu tworzy właściwy dobór dodatków: jak oryginalne obrazy, rzeźby i sztuka użytkowa. Ciekawą i tańszą alternatywą dla obrazów jest wydruk artystyczny  lub fotografia. Postaw na oryginalność swojego wnętrza i zakochaj się w wyjątkowych wydrukach artystycznych. Doradzę Ci w tym wyborze.

 • Malowane Manekiny

  Zapraszam Cię w artystyczną podróż do mojego niezwykłego i wyjątkowego świata. Dla osób, które chcą wyjść poza schematy, ciekawą propozycją są niezwykłe, artystycznie malowane manekiny. Jako niesztampowa dekoracja wnoszą element luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Jest to sztuka, którą można oglądać z każdej strony i która uatrakcyjnia każdą przestrzeń.

 • Sprzedaż Oryginalnych Obrazów

  Prace można zakupić bezpośrednio w pracowni lub wysyłając maila. Doradzam w doborze kolorystycznym, wielkości oraz właściwej kompozycji prac na ścianie. Jest to wbrew pozorom dość istotne jak zawiesimy dzieło malarskie, na jakiej wysokości i jak będzie korespondowało z innymi pracami lub dekoracjami we wnętrzu. Zapraszam do kontaktu. rynek.art@gmail.com

 • Konserwacja Zabytków

  Konserwacja dzieł sztuki to temat szczególnie mi bliski. Kocham wszystko co zostało stworzone w minionych epokach i co niesie ze sobą swoją własną niepowtarzalną historię. Każdą konserwację wykonuję z pełną starannością, z zachowaniem etyki i ducha obiektu. Sprawia mi ogromną radość fakt, że stary zaniedbany obiekt w mojej pracowni zaczyna swoje nowe życie.